Instagram
legaloutfit

תקנון ותנאי שימוש

תקנון ליגל אאוטפיט

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של ליגל אאוטפיט.

אתר זה הוקם במיוחד עבורך על מנת להעצים את חווית הקנייה שלך כך שתהיה מהנה, קלה ויעילה ככל האפשר ואנו מקוות כי תיהני לקנות אצלנו וכמובן תחזרי אלינו שוב. אנו עושות מאמצים רבים כדי להקל על הקנייה באתר ועל הביקור בו ומבקשות להבהיר את תנאי השימוש באתר ובכל חלק המשולב בו, לרבות השירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו.
אנא קראי תקנון זה בעיון בטרם שימושך באתר, שכן שימוש מכל סוג באתר ובשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו מהווה הצהרה מצידך כי תנאי השימוש שלהלן מוסכמים עליך ואת מתחייבת לפעול על פיהם בכל שימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים לך בו ו/או באמצעותו.
תנאי השימוש מנוסחים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד אולם הם מתייחסים גם לגברים.

הגדרות

1. בתקנון זה יהיו למונחים הבאים המשמעות המפורטת בצידם:

"ליגל אאוטפיט" –  איחוד עוסקים מספר 558154134 משוקן 27 תל אביב, מיקוד 66532.

"האתר" –אתר האינטרנט המופעל על ידי ליגל אאוטפיט בכתובת www.legaloutfit.co.il ו- www.legaloutfit.com.

"המוצרים" - פרטי ביגוד, הנעלה, אקססוריז, תיקים, משקפיים, תכשיטים וכל יתר הפריטים אליהם מתייחסים השירותים באתר וכל הקשור בכך.

"השירותים" – שיווק, מכירה והפצה של המוצרים וכל יתר השירותים אשר יינתנו על ידי ליגל אאוטפיט, מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, באמצעות האתר.


מדיניות החלפה, ביטול והחזרה –


 2. ליגל אאוטפיט עושה כל שביכולתה על מנת להבטיח לך הנאה מלאה ממוצריה ועל כן במידה ואת לא שלמה עם המוצר אותו קיבלת או אם המידה שבחרת אינה נכונה, את תוכלי להחליף את המוצר למידה אחרת או למוצר אחר (לאחר שביררת עם שירות הלקוחות של ליגל אאוטפיט כי המוצר אותו את מבקשת קיים במלאי) בתוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר ובלבד שהמוצר אותו את מעוניינת להחליף לא נפגם, לא נעשה בו שימוש וכשתווית המחיר לא הוסרה וזאת על ידי שליחת המוצר חזרה אלינו בדואר רשום ללא עלות דמי משלוח נוספים!!


כן זה נכון, דמי המשלוח במקרה של החלפת מוצר יהיו על חשבון ליגל אאוטפיט וכל שאת צריכה לעשות הוא לארוז את המוצרים אותם את מעוניינת להחליף בחבילה, להדביק על החבילה את מדבקת משלוח הגוביינא שקיבלת עם חבילת המוצרים שנשלחה אליך ולציין בדף הפירוט שצורף גם הוא לחבילה מהם המוצרים אותם תבקשי לקבל במקום המוצרים אותם את מבקשת להחליף. כמובן, שככל שמחיר המוצרים החדשים אותם את מבקשת שונה ממחיר המוצרים אותם את מחזירה, את תתבקשי לשלם לליגל אאוטפיט באמצעות האתר את הפרש המחיר או תוכלי לקבל שובר זיכוי או החזר כספי, כפי שתבקשי, לפי העניין.

כמובן, שליגל אאוטפיט מאפשרת לך לקבל שובר זיכוי (קרדיט באתר) בכל מקרה בו תבקשי שלא לרכוש מוצר חלופי במקום זה שרכשת כך שיתאפשר לך, לתקופה של עד שנתיים, לרכוש באמצעות שובר הזיכוי מוצרים באתר. זכות זו עומדת לך בתוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר ובלבד שהמוצר אותו את מעוניינת להחזיר לא נפגם, לא נעשה בו שימוש וכשתווית המחיר לא הוסרה וזאת על ידי שליחת המוצר חזרה אלינו בדואר רשום ללא עלות דמי משלוח נוספים ובהתאם להוראות החלות במקרה של החלפת מוצר כמתואר לעיל.
 

3.בנוסף, במידה ולא התאהבת בפריט אותו קיבלת מכל סיבה שהיא, את תהיי רשאית לבטל את העסקה עמנו ולקבל בחזרה את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידך, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"), וזאת על ידי משלוח הודעה בכתב לליגל אאוטפיט באמצעות מערכת הודעות האתר, בדואר אלקטרוני, בפקסימיליה ו/או בדואר רשום בתוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצרים ובלבד שהחזרת לליגל אאוטפיט את כל המוצרים אשר ביטלת וכי אלו לא נפגמו, לא נעשה בהם שימוש וכשתווית המחיר לא הוסרה. מובהר כי בכל מקרה של ביטול העסקה כאמור וכשהמוצרים נשלחו אליך שלא באמצעות דואר רשום רגיל את תשלמי דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מסכום ההזמנה או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם, למעט במקרה בו בוטלה ההזמנה על ידך עקב פגם, אי התאמה בין הפריט שקיבלת לבין תיאורו באתר והפרטים שנמסרו לגביו או אי אספקת השירות, כמפורט בסעיף 14ה(א) לחוק שאז לא יגבה ממך דמי ביטול.

במידה והנך אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, כהגדרתם בסעיף 14ג1 לחוק, את תהיי רשאית לבטל את העסקה עמנו אף בתוך ארבעה חודשים מיום קבלת המוצרים, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה עמנו, ולעניין זה יחולו בשינויים המחויבים הוראות תקנה 3 לתקנון זה. 

4. בהתאם להנחיות משרד הבריאות ליגל אאוטפיט אינה יכולה לקבל בחזרה הלבשה תחתונה לרבות בגדי ים וזכות הביטול או ההחזרה בגינם לא תחול.

מבצעים מיוחדים החל מתאריך 16.03.2015

זיכוי כספי והחזרות על פריטים שנרכשו במסגרת מבצעים 1+1/ 2+1:
ניתן להחזיר את כל הפריטים אשר רכשת במסגרת המבצע ולקבל תמורתם החזר כספי / קרדיט באתר.
זיכוי כספי\קרדיט באתר ינתן אך ורק במידה וכל הפריטים שרכשת במסגרת המבצע יוחזרו למשרדי ליגל אאוטפיט בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת החבילה.  

במידה והחזרת הפריטים תכלול רק חלק מהפריטים אשר נרכשו במסגרת המבצע לא יהיה ניתן לקבל תמורתם החזר כספי ו/או  קרדיט באתר.
החלפת הפריט תתאפשר רק בהחלפת המידה\צבע של אותו הפריט הזהה באתר.

אספקה ומשלוחים -

5. ליגל אאוטפיט פועלת על מנת לזרז את מועד אספקת המוצרים שהזמנת מהר ככל הניתן ובהתאם לכך אנו נארוז ונוציא למשלוח את המוצרים שרכשת בתוך 2 ימי עסקים בלבד מיום בו השלמת את רכישת המוצרים באתר בהתאם לפרטים אותם מסרת באתר. ביצוע המשלוח ייעשה באמצעות דואר ישראל ו/או חברת שליחויות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של ליגל אאוטפיט.

6. מועדי אספקת המשלוח מעורכים כדלקמן:
משלוח בשרות מהיר אקספרס בארץ מגיע לרוב חלקי ישראל עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה. מובהר כי לישובים בהם לא מבוצע שירות מהיר אקספרס כאמור ליגל אאוטפיט תוציא את המשלוח באמצעות דואר רשום בלבד.
משלוח בדואר רשום מגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך עד 14 ימים מיום ההזמנה.

7. מאחר ומשלוח המוצרים מבוצע על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם ולליגל אאוטפיט אין שליטה ויכולת פיקוח על מתן שירותי המשלוח כאמור, ברור כי ליגל אאוטפיט לא תהא אחראית בשום אופן לשירות המשלוח הניתן על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם (לרבות באופן חלקי ו/או חסר ו/או לקוי), לרבות לעניין מועד אספקת המוצרים ו/או לכל אובדן ו/או נזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם לכל אדם ולכל רכוש, לרבות לך ו/או למי מטעמך ו/או לרכושך, כתוצאה ו/או בקשר עם שירותי המשלוח על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם ולא תהיינה לך ואת מוותרת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי ליגל אאוטפיט ו/או כלפי מי מטעמה. יחד עם זאת חשוב כי תדעי כי אנו בליגל אאוטפיט נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לפתור כל שאלה ו/או בעיה.

עלויות משלוח -  

בהזמנת מוצרים מעל 99 ש"ח:

דואר רשום לסניף הקרוב לביתך/ נקודת איסוף  - חינם.
שרות מהיר אקספרס בארץ – 19 ש"ח.

בהזמנת מוצרים מתחת ל-99 ש"ח:
דואר רשום לסניף הקרוב לביתך  - 9 ש"ח.
שרות מהיר אקספרס בארץ – 25 ש"ח.

במקרה של החלפת מוצר או החזרת מוצר בתמורת לשובר זיכוי – ליגל אאוטפיט תישא בדמי המשלוח באמצעות מדבקת הגוביינא, כמפורט בתקנון זה.

במקרה בו המוצרים הוחזרו לליגל אאוטפיט על ידי דואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם בשל אי איסוף המוצרים ו/או סירוב לקבל ו/או במקרה בו הזנת פרטים שגויים ו/או חסרים ו/או בכל מקרה אחר שאינו תלוי בליגל אאוטפיט – המשלוח ישלח אליך פעם אחת נוספת, בהתאם לבקשתך, בתוספת דמי משלוח נוספים כפי שיהיו קבועים באותה עת להזמנת מוצרים מתחת ל-99 ש"ח.

כללי -

8. ניתן לפנות לליגל אאוטפיט בכל שאלה או בקשה בכל שעות היממה (24/7) באמצעות מערכת ההודעות באתר ו/או בדואר אלקטרוני info@legaloutfit.co.il וכן בימים ראשון עד חמישי בשעות 09:00-17:00 בטלפון שמספרו 077-7660931  וכמובן במשלוח מכתב בדואר רשום לכתובת: ת.ד 9132 יד אליהו מיקוד 6109101.

9. בכניסתך לאתר ו/או בעשיית כל שימוש בו ו/או בשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו את מאשרת ומצהירה כי הנך רשאית לבקר באתר ולעשות כל שימוש בו, לרבות קבלת מידע ו/או רכישת המוצרים ו/או קבלת השירותים ו/או תשלום עבורם, ובכלל זה כי הנך בעלת ההרשאה לעשות שימוש בכרטיס האשראי ו/או במערכת PayPal שבאמצעותם את רוכשת את המוצרים ו/או יתר השירותים. מובהר כי בכל מקרה בו יתברר כי לא הייתה לך הרשאה לעשות שימוש בכרטיס האשראי ו/או במערכת PayPal הנ"ל תהיה ליגל אאוטפיט זכאית, ללא הגבלת זמן, לשיפוי על כל הכספים שתשלם בקשר לכך, בגין כל הוצאותיה האחרות ונזקיה בקשר לכך, מיד לפי דרישתה הראשונה של ליגל אאוטפיט.

10. עליך לוודא ולבדוק בטרם ביצוע התשלום כי כל המוצרים שהזמנו על ידך נכונים, טובים, בכמות הנכונה ומתאימים לכל צרכיך.

11. על מנת שפרטי הביגוד אותם בחרת יגיעו אליך מהר ככל הניתן וכדי שתוכלי לקבל מאתנו שירות מהיר וטוב הנך מתחייבת כי כל המידע אשר נמסר על ידך לליגל אאוטפיט הנו שלם, מדויק, מתאים ומעודכן. את תישאי במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לך ו/או לליגל אאוטפיט ו/או לצד שלישי הנובע ממסירת פרטים לא שלמים ו/או לא מדויקים ו/או שגויים, מכל סיבה שהיא.

12. אנו עושות מאמצים רבים כדי להרחיב ולגוון את היצע המוצרים הנמכרים באתר ואולם מובהר כי מתן השירותים או חלקם על ידי ליגל אאוטפיט ייעשה על פי שיקול דעתה הבלעדי של ליגל אאוטפיט ללא כל התחייבות לגבי היקף ו/או אופן מתן השירותים ובכלל זה השיווק, ההפצה ו/או המכירה המוצרים. למען הסר ספק מובהר כי ליגל אאוטפיט תהיה רשאית בכל עת להפסיק ו/או להגביל את השיווק, ההפצה ו/או המכירה של המוצרים, כולם או חלקם, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

13. כל מידע המופיע באתר, לרבות מדריכים, מאמרים, פרסומים, קישוריות לאתרים, הפניות למידע אחר ו/או נוסף, ניתנים "כמו שהם" (As Is) ו"ככל שיהיו זמינים" (As Available) והם אינם מהווים הנחיה או ייעוץ מסוג כלשהו, אינם חסינים מטעויות והשמטות ואין להסתמך עליהם בביצוע ו/או בהימנעות מביצוע פעולה כלשהי.

14. האתר עשוי להכיל קישוריות (hyperlink) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט ואין לראות בהפניה כאמור כהבעת תמיכה, במפורש או במשתמע, בתוכן המופיע באתר המקושר.


מובהר כי לליגל אאוטפיט אין שליטה במידע המופיע בכל אתר אחר אליו מפנה האתר כאמור. ליגל אאוטפיט לא תישא, בכל מקרה, באחריות כלשהי לגבי כל מידע ו/או שירות הניתנים באתר המקושר, לרבות ביחס למהימנותם, דיוקם, עדכונם, שלמותם ו/או תדירות פרסומם, וליגל אאוטפיט לא תהא אחראית בכל אופן שהוא לכל נזק ו/או אובדן ו/או הפסד ו/או פגיעה ו/או אחר שיגרמו לך ו/או למי מטעמך ו/או לרכוש עקב כל שימוש באתר המקושר.

 

ליגל אאוטפיט לא תהא אחראית לתקינות הקישוריות ו/או לזמינות האתר המקושר ו/או לכל מידע ו/או שירות המופיע בו ו/או באמצעותו.

 

15. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני מכל סוג שהוא, לרבות כל אלמנט של טקסט, תוכן, צילום, מידע, נתון, סוד מסחרי, טבלה, רישום, תרשים, תהליך, שיטת ביצוע, תכנית, תוכנת מחשב, קוד מחשב, תמונה, עיצוב, סימן מסחר, לקט של נתונים (לרבות מאגר מידע) ולקט של חלק או כל זכויות היוצרים ו/או הקניין הרוחני כאמור, מוחשי או מופשט המופיעים באתר, שייכים באופן בלעדי לליגל אאוטפיט. חל איסור מוחלט להעתיק, לפרסם, לבצע בפומבי, להעביר לצד שלישי, לשדר, להעמיד לרשות הציבור, לעשות יצירה נגזרת, להשכיר ולעשות כל שימוש מסחרי או שאינו מסחרי, במישרין ו/או באמצעות אדם אחר ו/או באמצעות מכשיר, באיזה מן הזכויות האמורות לעיל בלא הסכמתה המפורשת, בכתב ומראש, של ליגל אאוטפיט.


הנך מצהירה כי את מבינה שכל שימוש בלתי מורשה בזכויות היוצרים ו/או בקניין הרוחני של ליגל אאוטפיט כאמור לעיל עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ו/או לנזק משמעותי אשר עשוי להיות קשה לאומדן.


אין באמור לעיל לפגוע בכל זכות יוצרים ו/או קניין רוחני של צד שלישי כלשהו.


16. הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד ואנו פועלות כדי לשמור עליה. באופן זה ליגל אאוטפיט אינה שומרת, מעבדת או משדרת נתוני כרטיסי אשראי במערכותיה אלא מסתמכת בעניין זה על פיי פלוס בע"מ  אשר הנה ספק שירותי סליקה מקצועי וחיצוני המאושר כעומד בתקן PCI level 1. יחד עם זאת, כדי לאפשר לנו לשפר ולייעל את מתן השירותים הניתנים על ידנו, בשימושך באתר את מאשרת לליגל אאוטפיט ו/או למי מטעמה לעשות שימוש בפרטים האישיים אשר יימסרו על ידך במהלך שימושך באתר ובמידע שייאסף אודות דפוסי הפעילות שלך באתר באמצעות מעקב אחר פעילותך באתר, בכפוף להוראות החוק.

17. למעט אם תודיעי לנו אחרת, הנך מאשרת לליגל אאוטפיט ו/או למי מטעמה לשלוח לך מידע ודברי פרסומת בדבר מבצעים, מוצרים ו/או שירותים בהודעה אלקטרונית ו/או במשלוח מסרונים ו/או במשלוח דואר לכתובתך ו/או באמצעות פקסימיליה. מובהר כי תהיי רשאית להודיע לליגל אאוטפיט בכל עת על סירובך לקבל מידע ו/או דבר פרסומת.

18. המחשב בו מאוחסן האתר מכיל אמצעים לאבטחת מידע ולמניעת חדירת בלתי מורשים תוך שימוש ב- Firewall של CISCO וגישה של IP מוגדרים ל- FTP. אולם, מובהר כי באמצעים אלו אין אבטחה מושלמת ועל כן ליגל אאוטפיט ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות, באופן ישיר ו/או עקיף, במקרה של גילוי ו/או שימוש במידע הנמסר על ידך הנובע מחדירה של בלתי מורשים או ממעשים או מחדלים שאינם בשליטת ליגל אאוטפיט.

19. ליגל אאוטפיט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים באחריות כלשהי, על פי כל עילה שהיא, כלפיך ו/או כלפי כל צד שלישי, במקרה של איחור כלשהו במתן השירותים ואספקת השירותים ו/או במקרה של טעויות ו/או השמטות ו/או הוספות ו/או שיבושים בפרסומי השירותים, כולם או חלקם, ו/או תקינות האתר ו/או קווי התקשורת ואו לנזקים כלשהם, ישירים ו/או עקיפים, אשר ייגרמו בגין השיבושים או ההפרעות. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, ליגל אאוטפיט לא תהיה אחראית כלפיך ו/או כלפי כל צד שלישי לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לכל אדם ולכל רכוש, בשל נסיבות שאין לליגל אאוטפיט שליטה עליהן, ובכלל זה הפסקות חשמל ו/או אי תקינות מערכות המחשב ו/או אי תקינות תשתית אחסון האתר ו/או אי תקינות מערכות צדדים שלישיים הנותנים לליגל אאוטפיט שירותים ו/או אי תקינות מערכת התקשורת ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או פעולות איבה ו/או כוח עליון.

20. ליגל אאוטפיט תהיה רשאית בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא לשנות את חזותו של האתר וכן לשנות, לתקן, להוסיף ו/או למחוק לפי שיקול דעתה הבלעדי כל מידע ו/או שירותים הניתנים באתר, לרבות אך לא רק את תנאי השימוש הנ"ל, והיא לא תהא חייבת להודיע לכל מאן דהוא בגין כל שינוי כאמור.

 

21. ליגל אאוטפיט תהיה רשאית בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא להפסיק את פעילות האתר לאלתר או להגביל את השימוש בו לזמנים אשר ייקבעו על פי שיקול דעתה הבלעדי והיא לא תהא חייבת להודיע לכל מאן דהוא בגין כל פעולה כאמור.

22. ליגל אאוטפיט תהיה רשאית בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא למנוע מכל אדם ו/או גוף לעשות שימוש באתר ו/או למנוע מכל אדם ו/או גוף את הגישה לאתר, חלקו או כולו, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי, והיא לא תהא חייבת להודיע לכל מאן דהוא בגין כל פעולה כאמור.


23. תנאי תקנון זה מגבשים את כל ההסכמות, ההצהרות וההבנות בינך, מחד, לליגל אאוטפיט, מאידך, ובאים במקום כל תנאי שימוש ו/או מסמך ו/או הסכמה, בין בעל פה ובין בכתב, שקדמו לתקנון זה.


24. הנך מסכימה ומתחייבת לכל תנאי תקנון זה ומובן לך כי כל שינוי או תיקון בתנאים אלו או בתנאי מתנאיו או כל ויתור על זכות מזכויות ליגל אאוטפיט יהיו בני תוקף רק בהסכמתה המפורשת, בכתב ומראש של ליגל אאוטפיט.


25. אי הפעלה בין בכלל ובין במועד של כל זכות מזכויות ליגל אאוטפיט על פי תנאי תקנון זה ו/או על  פי כל דין לא תיחשב כויתור עליה מצד ליגל אאוטפיט.


26. על תקנון זה ועל השימוש באתר יחולו דיני מדינת ישראל בלבד והסמכות הבלעדית והייחודית לדון בכל מחלוקת שתתעורר עקב השימוש באתר, לרבות בגין תקנון זה, תהא לבתי המשפט המוסמכים בתל-אביב – יפו. אולם, למרות האמור לעיל בסעיף זה, ליגל אאוטפיט לא תהיה מנועה מלנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה בכל בית משפט בעל סמכות מקומית ו/או עניינית אחרת לשם קבלת כל סעד דרוש ו/או רצוי, לרבות אך לא רק צו מניעה, לשם הגנה על הקניין הרוחני של ליגל אאוטפיט ו/או בשל כל הפרה של תנאי תקנון זה.


נשמח לעמוד לשרותכן בכל עת.